Może nieco artystycznie?

Sztuka w Naturze – tak nazwano nowy festiwal w Puszczy Knyszyńskiej. Artyści i przyrodnicy spotkali się z miłośnikami sztuki i natury, żeby zjednoczyć i pomnożyć siły.

Część imprez odbywała się w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl).

Plenery, wycieczki, warsztaty, pokazy filmowe, wykłady, prezentacje – i czego jeszcze nie było! Brawa dla Organizatorów! Puszcza Knyszyńska ugościła wszystkich godnie, głównie w Supraślu i Sokolu Białostockim.

Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie i Fundacja X – oto główni gospodarze imprezy, która powinna na stałe zagościć w kalendariach Podlasia.

Wykład, ale i praca ewaluacyjna.

O samej imprezie więcej na: https://www.fundacjax.pl/index.php/sztuka-w-naturze

Nasz udział miło nam było zaznaczyć ciekawym kontaktem z Gośćmi – dyskusje o zwierzętach chronionych to zazwyczaj mocny punkt programu.

Niezależnie od tego gdzie mieszkamy, z dziką naturą spotykamy się bezpośrednio – także w nas samych. A nasza komunikacja – poprzez takie spotkania jak w czasie Festiwalu – znacznie się ubogaca.

Stosujemy coraz to nowe sposoby badania interakcji między ludźmi a dzikimi zwierzętami. I jest odzew!

To w zasadzie jedno z pierwszych oficjalnych wystąpień Lasonautów. Serdeczne podziękowania za zaproszenie! Będziemy na kolejnym Festiwalu.

Lasonautycznie pozdrawiamy!

Fotografie: Katarzyna Błachowska